вул. Соборна 65, с. Комаргород,

Тульчинський р-н.,

Вінницька обл., 24225

e-mail: komargorodpal@gmail.com

Електромонтер

Електромонтер

У природі існують дрібні заряджені частинки. Одні частинки заряджені позитивно, інші - негативно. Найменші частинки - з негативними зарядами - електрони. Електрони можуть рухатися всередині металевих провідників. Потік заряджених частинок в одному напрямку вчені назвали електричним струмом. Ви приходите додому, натискаєте на вимикач - і в кімнаті яскраво спалахує електрична лампочка.

Значимість електрики для сучасної людини переоцінити складно. Клацання вимикача став таким звичним і невід'ємним звуком, що уявити собі життя без цього «чарівного світу » просто неможливо. На сьогоднішній день електромонтери незамінні на різних підприємствах народного господарства. Затребувана їх майстерність і в побуті.
З кожним роком електромонтери стають все більш затребуваними в сучасному суспільстві. Саме тому і ставлення до них міняється рік від року: зростають зарплати, забезпечуються додаткові можливості для відпочинку фахівців. Одним з прикладів людської пошани до праці електромонтера, стало відкриття пам'ятників у багатьох містах світу, що підтверджують складність та незамінність цієї професії у сучасному суспільстві.

професія "Електромонтер" по gредмету праці відноситься до типу "людина-техніка", за характером праці є професію виконавського класу. Кожна праці дисциплфнує, але водночас вона і є найголовнішим надбанням життя.