Гуртожиток

Гуртожиток училища - памʼятка архітектури початку ХІХ століття. Знаходиться на території училища. Площа гуртожитку 1238,4м². Розрахований на 202 здобувача освіти, проживає 200 осіб. У гуртожитку створені необхідні умови для проживання здобувачів: побутові кімнати, кухня, забезпечена плитами та холодильниками, кімнати гігієни. Обладнані кімнати для навчання та дозвілля, самопідготовки, холи для відпочинку і проведення виховних заходів, бібліотека з читальним залом. 

 


У 2021-2022 навчальному році введено в експлуатацію гуртожиток № 2. Знаходиться на території училища. Площа гуртожитку 496,2м². Розрахований на 50 здобувачів освіти, проживає 50 осіб. Має комфортні сучасні умови для проживання здобувачів освіти, що покращуються щороку.

1 2
 

 

4

3      

 

Здобувачам, які здобувають професійну (професійну-технічну) освіту, жила площа та житлово-комунальні послуги у гуртожитку надаються БЕЗОПЛАТНО. (п. 28 Порядку забезпечення гуртожитками осіб, які здобувають освіту в закладах професійної (професійно-технічної) освіти, затвердженої постановою Кабінету Міністрів України від 17.04.2019 р. № 331)