вул. Соборна 65, с. Комаргород,

Томашпільський р-н.,

Вінницька обл., 24225

ДЕНЬ ВИШИВАНКИ

ДЕНЬ ВИШИВАНКИ

Ідеєю свята є збереження українських цінностей та їх популяризація серед молоді та населення загалом. Cвято не передбачає обов'язкових заходів, окрім одягання вишиванки.  З ініціативи наших учнів поринулись трішки в історію українського народу, завітали до кімнати-музею. Саме це свято запрошує кожного свідомого громадянина до абсолютно простого вчинку  одягнути вишиванку і в ній піти на роботу чи на навчання. разом із тим, така дія має глибокий контекст, адже йдеться про вираження своєї національної та громадянської позиції, культурну освіченість та духовну свідомість. як показує досвід, люди в день вишиванки завжди піднесені та усміхнені, адже в стародавньому одязі закодовано багато символів сили, добробуту, краси та оберегів.

Інші новини

08.05.2019
ІІ ЕТАП (ОБЛАСНИЙ) ВСЕУКРАЇНСЬКОГО КОНКУРСУ ФАХОВОЇ МАЙСТЕРНОСТІ ЗА ПРОФЕСІЄЮ "ТРАКТОРИСТ-МАШИНІСТ СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКОГО ВИРОБНИЦТВА"
17 квітня, на базі багатопрофільного начально-практичного центру аграрної освіти Комаргородського вищого професійного училища відбувся ІІ етап (обласний) Всеукраїнського конкурсу…
12.04.2019
Ярмарок професій разом з Вінницьким обласним центром зайнятості
19 жовтня участь в ярмарці професій Чечельницька філія Вінницький обласний центр зайнятості