Міжнародний день рідної мови!

Міжнародний день рідної мови!

Щороку 21 лютого увесь світ відзначає Міжнародний день рідної мови. Це свято відзначає і наша держава. До відзначення Міжнародного дня рідної мови долучився наш освітній заклад - Комаргородське вище професійне училище - з метою збереження та шанобливого ставлення до рідної мови. Адже для кожного з нас - це можливість відчути свою приналежність до людей, які поважають рідну мову, милуються нею та плекають її.

Мова - духовний скарб нації. Це не просто засіб спілкування, це те, що живе в наших серцях. Сьогодні ми є свідками відображення української мови.

"Доля нашої мови залежить від того, як відгукнеться на рідне слово наша душа, як рідне слово бринітиме в цій душі, як житиме в ній", - писав Олесь Гончар.

Тож любіть, вивчайте рідну мову, виявляйте свідоме бажання бути гідним громадянином своєї держави.

Інші новини

Національний тиждень читання
В Україні з 4 грудня стартував Національний тиждень читання. Він об’єднує між собою читачів, видавців,  письменників, книгарів  зі  всієї країни, покликаний …
День пам'яті і примирення
8 травня українці відзначають День пам’яті і примирення. Цей день має на меті вшанувати пам’ять всіх жертв війни, а також нагадати про важливість примирення та миру. Україна…