вул. Соборна 65, с. Комаргород,

Тульчинський р-н.,

Вінницька обл., 24225

e-mail: komargorodpal@gmail.com

Міжнародний день рідної мови!

Міжнародний день рідної мови!

Щороку 21 лютого увесь світ відзначає Міжнародний день рідної мови. Це свято відзначає і наша держава. До відзначення Міжнародного дня рідної мови долучився наш освітній заклад - Комаргородське вище професійне училище - з метою збереження та шанобливого ставлення до рідної мови. Адже для кожного з нас - це можливість відчути свою приналежність до людей, які поважають рідну мову, милуються нею та плекають її.

Мова - духовний скарб нації. Це не просто засіб спілкування, це те, що живе в наших серцях. Сьогодні ми є свідками відображення української мови.

"Доля нашої мови залежить від того, як відгукнеться на рідне слово наша душа, як рідне слово бринітиме в цій душі, як житиме в ній", - писав Олесь Гончар.

Тож любіть, вивчайте рідну мову, виявляйте свідоме бажання бути гідним громадянином своєї держави.

Інші новини

24.08.2023
З ДНЕМ НЕЗАЛЕЖНОСТІ, УКРАЇНО!
З ДНЕМ НЕЗАЛЕЖНОСТІ, УКРАЇНО! Зі святом нас усіх! Ми – нація єдина, А наша зброя – гумор й сміх! Ми – веселі, щирі, добрі, Не страшні нам дощ і сніг, Ми – сміливі і хоробрі, Тож…
10.05.2019
"ДЕНЬ ОСЯЯНИЙ СОНЦЕМ ПЕРЕМОГИ!"
8-9 травня в ці славні дні ми знову і знову повертаємося до незабутнього травня 1945 року, щоб з глибокою повагою згадати тих, хто виборов нашу свободу у страшному поєдинку із…