вул. Соборна 65, с. Комаргород,

Тульчинський р-н.,

Вінницька обл., 24225

Тиждень кухарської майстерності!!

Тиждень кухарської майстерності!!

Тиждень  кухарської професії проводився з метою  підвищення інтересу здобувачів освіти до обраної професіїадання  можливості здобувачам освіти для самовираження, як особистості. Виховання почуття відповідальності за доручену справу, почуття колективізму, підвищення рівня професійної підготовки та майстерності, розвитку творчої активності , поглиблення знань із сучасних виробничих технологій,мотивації до професійної діяльності, підняття престижу суспільно-значимої професії «Кухар», розвиток творчих здібностей ,виховання у здобувачів освіти почуття гордості обраній професії.

    Тиждень розпочався із  лінійки . Ведучі ознайомили присутніх з  історією виникнення кухарської справи, її розвитком та новими традиціями української кухні, зачитали  вірші,присвячені кухарям.

Програма тижня передбачала проведення  конкурсу професійної майстерності. Здобувачі  освіти груп 106, 203 та 316 групи позмагалися у майстерності фігурної нарізки з овочів та майстер –класу зі створення композицій, виготовлення овочевих букетів

Ярмарка –продаж страв  проводилась з метою формування  ціннісного ставлення до традицій приготування страв української кухні. Під час заходу здобувачі освіти  показали  вміння самостійно працювати, вдосконалювати професійні навички, уміння  застосовувати теоретичні знання у практичних навичках, використовуючи сучасні технології  кулінарної справи.

Згідно  плану тижня відбувся теоретичний тур, де здобувачі освіти показали свої знання з технології приготування їжі з основами товарознавства, устаткування підприємств харчування, основ санітарії та гігієни, організації виробництва, охорони праці.

  І наприкінець  ми бажаємо всім, хто поєднав свою долю з такою творчою професією, здоров’я, наснаги, творчих злетів і великих успіхів в мистецтві кулінарії!

Інші новини

ДО УВАГИ ВСТУПНИКІВ 2020 РОКУ
11.05.2020
ДО УВАГИ ВСТУПНИКІВ 2020 РОКУ
Ми впевнені, що саме від тих, хто сьогодні опановує знання професійної( професійно-технічної) освіти, залежить майбутнє нашої країни. Учень, Здобувач, Студент, Слухач – це джерело…
08.11.2021
День Захисника України
До Дня захисників та захисниць України                  З метою вшанування героїзму та мужності захисників України, її незалежності та територіальної цілісності, військових…