вул. Соборна 65, с. Комаргород,

Томашпільський р-н.,

Вінницька обл., 24225

Відкриття багатопрофільного навчально-практичного центру аграрної освіти

Відкриття багатопрофільного навчально-практичного центру аграрної освіти

Відкрито перший в Україні багатопрофільного навчально-практичного центру аграрної освіти на базі Комаргородського вищого професійного училища. Головною метою діяльності центру є реалізація завдань щодо вдосконалення практичної підготовки учнів, впровадження у навчальний процес новітніх виробничих технологій із застосуванням сучасного обладнання, інструментів, розширення співробітництва і взаємодії з підприємствами-замовниками кадрів, а також впровадження і поширення інноваційних  педагогічних технологій підготовки за професіями: «Тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва», «Слюсар з ремонту сільськогосподарських машин та устаткування», «Електрогазозварник», «Садовод» та ін.

Адміністрацією Комаргородського вищого професійного училища придбано два оборотних плуги та дискову борону, два трактори New Holland, а також трактор МТЗ-320.4, який буде використовуватись для обробітку демонстраційного саду-лабораторії.

Разом з тим, на базі центру зможуть підвищувати кваліфікацію працівники фермерських господарств та інших аграрних підприємств Вінниччини.

dsf

 

Інші новини

20.05.2019
ДЕНЬ ВИШИВАНКИ
Ідеєю свята є збереження українських цінностей та їх популяризація серед молоді та населення загалом. Cвято не передбачає обов'язкових заходів, окрім одягання вишиванки.  З…
08.05.2019
ІІ ЕТАП (ОБЛАСНИЙ) ВСЕУКРАЇНСЬКОГО КОНКУРСУ ФАХОВОЇ МАЙСТЕРНОСТІ ЗА ПРОФЕСІЄЮ "ТРАКТОРИСТ-МАШИНІСТ СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКОГО ВИРОБНИЦТВА"
17 квітня, на базі багатопрофільного начально-практичного центру аграрної освіти Комаргородського вищого професійного училища відбувся ІІ етап (обласний) Всеукраїнського конкурсу…