![](/sites/default/files/styles/570x403/public/2019-04/222.jpg?itok=-eOMi8hQ)
Відкрито перший в Україні багатопрофільного навчально-практичного центру аграрної освіти на базі Комаргородського вищого професійного училища. Головною метою діяльності центру є реалізація завдань щодо вдосконалення практичної підготовки учнів, впровадження у навчальний процес новітніх виробничих технологій із застосуванням сучасного обладнання, інструментів, розширення співробітництва і взаємодії з підприємствами-замовниками кадрів, а також впровадження і поширення інноваційних педагогічних технологій підготовки за професіями: «Тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва», «Слюсар з ремонту сільськогосподарських машин та устаткування», «Електрогазозварник», «Садовод» та ін.
Адміністрацією Комаргородського вищого професійного училища придбано два оборотних плуги та дискову борону, два трактори New Holland, а також трактор МТЗ-320.4, який буде використовуватись для обробітку демонстраційного саду-лабораторії.
Разом з тим, на базі центру зможуть підвищувати кваліфікацію працівники фермерських господарств та інших аграрних підприємств Вінниччини.
![d](/sites/default/files/styles/compressor/283x212/inline-images/42648272_1902228189832123_7352541830983974912_n.jpg?itok=F4TSnrRT)
![s](/sites/default/files/styles/compressor/306x204/inline-images/555.jpg?itok=rDF0rXN-)
![f](/sites/default/files/styles/compressor/336x227/inline-images/333.jpg?itok=U-S43RyJ)
![-](/sites/default/files/styles/270x255/public/2023-09/%D0%B7%D0%B0%D0%B2%D0%B0%D0%BD%D1%82%D0%B0%D0%B6%D0%B5%D0%BD%D0%BD%D1%8F%20%281%29.png?itok=py-KoCII)
![](/sites/default/files/styles/270x255/public/2024-04/IMG_20240411_181451_852.jpg?itok=BdjJoZaS)