вул. Соборна 65, с. Комаргород,

Тульчинський р-н.,

Вінницька обл., 24225

e-mail: komargorodpal@gmail.com

1 2 

Відкриття багатопрофільного навчально-практичного центру аграрної освіти

Відкриття багатопрофільного навчально-практичного центру аграрної освіти

Відкрито перший в Україні багатопрофільного навчально-практичного центру аграрної освіти на базі Комаргородського вищого професійного училища. Головною метою діяльності центру є реалізація завдань щодо вдосконалення практичної підготовки учнів, впровадження у навчальний процес новітніх виробничих технологій із застосуванням сучасного обладнання, інструментів, розширення співробітництва і взаємодії з підприємствами-замовниками кадрів, а також впровадження і поширення інноваційних  педагогічних технологій підготовки за професіями: «Тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва», «Слюсар з ремонту сільськогосподарських машин та устаткування», «Електрогазозварник», «Садовод» та ін.

Адміністрацією Комаргородського вищого професійного училища придбано два оборотних плуги та дискову борону, два трактори New Holland, а також трактор МТЗ-320.4, який буде використовуватись для обробітку демонстраційного саду-лабораторії.

Разом з тим, на базі центру зможуть підвищувати кваліфікацію працівники фермерських господарств та інших аграрних підприємств Вінниччини.

dsf

 

Інші новини

21.02.2023
Міжнародний день рідної мови!
Щороку 21 лютого увесь світ відзначає Міжнародний день рідної мови. Це свято відзначає і наша держава. До відзначення Міжнародного дня рідної мови долучився наш освітній заклад -…
ер
23.06.2020
Про підготовку училища до опалювального сезону 2020-2021 н.р.
Наказ