![](/sites/default/files/styles/570x403/public/2019-04/FB_IMG_1554271957469.jpg?itok=TUlBa6x0)
19 жовтня Чечельницька філія Вінницького центру зайнятості гостинно відкрила двері для традиційного Ярмарку професій. Цього року на запрошення відгукнулося Комаргородське вище професійне училище. Учні та педагогічні працівники, які завітали в складі представників, розповіли майбутнім абітурієнтам про отримання знань в навчальному закладі, умови проживання та проведення дозвілля.
Відбулася презентація професійно-технічного навчального закладу. Школярі мали змогу безпосередньо поспілкуватись з представниками навчального закладу, отримати інформаційні матеріали та відповіді на питання з перших вуст. Гості Ярмарки мали змогу отримати індивідуальні консультації фахівців із профорієнтації у консультативному пункті служби зайнятості. Заходи відбулися у теплій та дружній атмосфері. Активна профорієнтаційна робота серед учнівської молоді – запорука успіху та гарної освіти для школярів.
![](/sites/default/files/styles/270x255/public/2019-04/FB_IMG_1554271946932.jpg?itok=Hn7-pQnR)
![](/sites/default/files/styles/270x255/public/2019-04/FB_IMG_1554271934562.jpg?itok=hnASut3j)
![](/sites/default/files/styles/270x255/public/2019-04/FB_IMG_1554271950513.jpg?itok=FxxRYcxp)
![](/sites/default/files/styles/270x255/public/2019-04/FB_IMG_1554271954140.jpg?itok=XhKKURUQ)
![](/sites/default/files/styles/270x255/public/2020-12/iTalent-plakat-1.jpg?itok=R_rCnppt)
![.](/sites/default/files/styles/270x255/public/2023-10/%D0%B7%D0%BE%D0%B1%D1%80%D0%B0%D0%B6%D0%B5%D0%BD%D0%BD%D1%8F_viber_2023-10-20_11-57-36-112.jpg?itok=H9VVixyR)