вул. Соборна 65, с. Комаргород,

Томашпільський р-н.,

Вінницька обл., 24225

Ярмарок професій разом з Вінницьким обласним центром зайнятості

Ярмарок професій разом з Вінницьким обласним центром зайнятості

19 жовтня Чечельницька філія Вінницького центру зайнятості гостинно відкрила двері для традиційного Ярмарку професій. Цього року на запрошення відгукнулося Комаргородське вище професійне училище. Учні та педагогічні працівники, які завітали в складі представників, розповіли майбутнім абітурієнтам про отримання знань в навчальному закладі, умови проживання та проведення дозвілля.

Відбулася презентація професійно-технічного навчального закладу. Школярі мали змогу безпосередньо поспілкуватись з представниками навчального закладу, отримати інформаційні матеріали та відповіді на питання з перших вуст. Гості Ярмарки мали змогу отримати індивідуальні консультації фахівців із профорієнтації у консультативному пункті служби зайнятості. Заходи відбулися у теплій та дружній атмосфері. Активна профорієнтаційна робота серед учнівської молоді – запорука успіху та гарної освіти для школярів. 

 

 

 

 

Інші новини

08.05.2019
ВИХОВНИЙ ЗАХІД НА ТЕМУ «Я ЛЮБЛЮ РІДНУ МОВУ!»
22 березня до Міжнародного дня Української мови разом з учнями провели виховний захід на тему «Я люблю рідну мову!»
20.05.2019
ДЕНЬ ВИШИВАНКИ
Ідеєю свята є збереження українських цінностей та їх популяризація серед молоді та населення загалом. Cвято не передбачає обов'язкових заходів, окрім одягання вишиванки.  З…