вул. Соборна 65, с. Комаргород,

Тульчинський р-н.,

Вінницька обл., 24225

e-mail: komargorodpal@gmail.com

Ярмарок професій разом з Вінницьким обласним центром зайнятості

Ярмарок професій разом з Вінницьким обласним центром зайнятості

19 жовтня Чечельницька філія Вінницького центру зайнятості гостинно відкрила двері для традиційного Ярмарку професій. Цього року на запрошення відгукнулося Комаргородське вище професійне училище. Учні та педагогічні працівники, які завітали в складі представників, розповіли майбутнім абітурієнтам про отримання знань в навчальному закладі, умови проживання та проведення дозвілля.

Відбулася презентація професійно-технічного навчального закладу. Школярі мали змогу безпосередньо поспілкуватись з представниками навчального закладу, отримати інформаційні матеріали та відповіді на питання з перших вуст. Гості Ярмарки мали змогу отримати індивідуальні консультації фахівців із профорієнтації у консультативному пункті служби зайнятості. Заходи відбулися у теплій та дружній атмосфері. Активна профорієнтаційна робота серед учнівської молоді – запорука успіху та гарної освіти для школярів. 

 

 

 

 

Інші новини

12.04.2019
Відкриття багатопрофільного навчально-практичного центру аграрної освіти
02 жовтня 2019 року  Відкрито перший в Україні багатопрофільний навчально-практичний центр аграрної освіти на базі Комаргородського вищого професійного училища  
13.04.2019
Розпочалась реєстрація ЗНО
Випускникам!!!