Бібліотека

Бібліотека – це той храм, де завжди народжується і зберігається духовність. Бібліотека училища – це не тільки зібрання книг і скарбниця інформації, але й багатофункціональний відкритий простір, місце соціальних комунікацій, де відчувають себе комфортно і затишно всі читачі. Це цікаві книги на полицях, приємна атмосфера спілкування з біблотечними працівниками, які порадять і дадуть відповіді на будь-які запитання. Бібліотека - це інформаційне забезпечення, це – «вікно в світ знань».

Бібліотека училища функціонує в умовах постійних змін у сфері освіти, перемін у соціальній, економічній площині, будує свою діяльність на інноваційній основі розвитку, що потребує інформації та інтелектуалізації усіх сфер її діяльності.

Бібліотека, в т.ч. з читальним залом площею – 66 м², знаходиться в одному із гуртожитків училища, де завжди панує атмосфера творчого пошуку, затишку та доброзичливості.

Сукупний бібліотечний фонд училища становить 6 500 тисяч примірників навчальної, художньої та науково-фантастичної літератури, періодична преса, професійні журнали, комп’ютери з підключенням до мережі інтернет, принтер, ксерокс.

Традиційно щороку проводяться бібліотечні уроки «Український солдат - захисник», «Живеш Тарасе поміж нас», акції до міжнародного дня людей похилого віка, «Свічка пам’яті», «Всесвітній день без тютюну».

За період 2020 -2022 роках бібліотечний фонд поповнений новими підручниками професійного циклу, в кількості 460 примірників, зокрема: «Матеріалознавство та технологія металів»; «Правила дорожнього руху»; «Агротехнологія»; «Технологія приготування їжі»; «Зварювання, різання і контроль якості під час виробництва металоконструкцій»; «Основи слюсарної справи»; «Види з’єднань».

 

Електронна бібліотека

За поданими посиланнями розміщені електронні підручники з загальнооосвітньої та професійної підготовок, які використовуються в освітньому процесі

ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ПІДГОТОВКА

ПРОФЕСІЙНА ПІДГОТОВКА (за професіями)