![](/sites/default/files/styles/570x403/public/2023-05/images.jpg?itok=jFHfxsKV)
Творчий колектив методичної комісії з професії «Кухар. Кондитер» Комаргородського вищого професійного училища у складі - викладача Тетяни Гайдей, майстрів виробничого навчання - Олени Збрищак, Зої Босовської, Валентини Поцелуйко, Руслани Ткач та здобувача освіти 303 групи - Михайла Бондара взяли участь у online кулінарному конкурсі рецептів «Гарбузовий маєток 2022-2023».
Здобувач освіти училища Михайло Бондар за спеціальністю “Кухар. Кондитер” – учасник кулінарного конкурсу “Гарбузовий маєток 2022”. Ним було розроблено технологічні картки на страви з гарбуза та ґрунтовно описано технологію приготування обраних страв, підібрано індивідуальну автентичну історію походження приготовлених страв.
По завершенні Всеукраїнського кулінарного марафону «Гарбузовий Маєток» – для рестораторів, готельєрів, митців кулінарного мистецтва, ми мали можливість ознайомитися із великим асортиментом незвичайних страв з гарбуза.
За результатами конкурсу «Гарбузовий маєток 2022-2023» - здобувач освіти Михайло Бондар зайняв ІІ призове місце у номінації «Салати і закуски», продемонструвавши свої професійні навички та творчість.
Михайло Бондар разом з учасниками із усієї України донесли жителям нашої держави та Європи, що гарбуз – гастрономічна зброя України!
![](/sites/default/files/styles/270x255/public/2023-05/%D0%93%D0%B0%D1%81%D1%82%D1%80%D0%BE%D0%BD%D0%BE%D0%BC%D1%96%D1%87%D0%BD%D0%B8%D0%B9%20%D0%BA%D0%BE%D0%B4%202-09.jpg?itok=svB8W7If)
![](/sites/default/files/styles/270x255/public/2023-05/%D0%B7%D0%BE%D0%B1%D1%80%D0%B0%D0%B6%D0%B5%D0%BD%D0%BD%D1%8F_viber_2023-03-20_16-04-17-258.jpg?itok=b1zBNINK)
![](/sites/default/files/styles/270x255/public/2023-05/4.jpg?itok=nN5jucR0)
![](/sites/default/files/styles/270x255/public/2023-05/3_0.jpg?itok=8JJCRuwW)
![](/sites/default/files/styles/270x255/public/2024-02/111_1.jpg?itok=7nvwx67s)