ГАЙДЕЙ ТЕТЯНА АНАТОЛІЇВНА

ГАЙДЕЙ ТЕТЯНА АНАТОЛІЇВНА, народилась с. Комаргород. Освіта вища: у 1986 закінчила Комаргородське ВПУ (раніше ). У 1991 р. закінчила Херсонський державний педагогічний інститут ім. Крупської за спеціальністю викладач-майстер спецдисциплін і праці. З 1991р. працює викладачем з предметів математика, сільськогосподарські машини. З 1996 р. –  викладач спецдисциплін за професією «Кухар. Кондитер».  З 2001 р. – голова методкомісії викладачів спецдисциплін, майстрів в\н по професії «Кухар. Кондитер». Викладач вищої категорії.

Новини

ІІ місце у конкурсі «Педагогічний дебют»в номінації: "Сучасний урок" в обласному консурсі серед педагогічних працівників
Вітаємо нашу Марину Подуфалову за здобуте ІІ місце у конкурсі «Педагогічний дебют»в номінації: "Сучасний урок" в  обласному конкурсісеред педагогічних працівників закладів професійної (професійно-технічної) освіти.
Зустріч з представником Військового інституту танкових військ Національного технічного університету "Харківський політехнічний інститут"
Відповідно до указу Президента Володимира Зеленського та наказу Міністерства освіти та науки №527 «Про деякі питання національно- патріотичного виховання молоді  в закладах освіти України…» по всій країні  проводяться уроки  національно-патріотичного виховання молоді