![.](/sites/default/files/styles/570x403/public/2023-10/%D0%B7%D0%BE%D0%B1%D1%80%D0%B0%D0%B6%D0%B5%D0%BD%D0%BD%D1%8F_viber_2023-10-20_11-57-36-112.jpg?itok=-qhUonql)
Сьогодні, 20 жовтня, відзначається Міжнародний день кухаря. Саме цього дня кожного року своє професійне свято відзначають кухарі та кулінари всього світу. З днем кухаря! Ви даруєте людям гарний настрій і надаєте сил на весь день, оформляєте свята, дивуєте оригінальністю страв і смаковими новинками, створюєте кулінарні шедеври. Величезне спасибі за вашу працю! Зі святом!
Життя хай приготує Вам
Лиш найсмачніші страви:
Любов, мандрівки, враження,
І успіхи у справах...
В Комаргородському вищому професійному училищі був проведений Тиждень робітничої професії «Кухар». Мета тижня: підвищення якості професійної діяльності серед учнівської молоді, мотивації до професійної діяльності, підняття престижу суспільно-значимої професії «Кухар», розвиток творчих здібностей здобувачів освіти, виховання в них почуття гордості обраній професії. Професія «Кухар» необхідна та актуальна в усі часи, оскільки без їжі людина не може існувати. Розповісти про свою професію, розширити кругозір, показати свої знання і уміння здобувачам освіти допомагає традиційний Тиждень робітничої професії, який щороку організовують разом з здобувачами освіти викладач Гайдей Т.А. та майстри виробничого навчання: Поцелуйко В.М.,Збрищак О.Г., Босовська З.С. ,Ткач Р.В. В рамках тижня було проведено різноманітні цікаві заходи. Основними факторами, які сприяють розвитку активної творчості здобувачів освіти, є професійний інтерес, нестандартність навчально-пізнавальної діяльності, змагальність, ігровий характер занять, емоційність і проблемність. Здобувачі освіти із створених презентацій мали можливість ознайомитись із національними стравами країн світу. Групи № 105,№ 216 та №306 кухарів презентували свої композиції «Барви осені». Проведений майстер – клас проводився по приготуванню страв: оригінальна подача салату «Грецького», оздоблення тортів прикрасами із білкового крему та страви «Холодні закуски». Згідно плану тижня відбулася благодійна ярмарка «Повернись живим!». Здобувачі освіти приготували різноманітні страви і вироби, кошти із продажу страв і виробів було передано волонтеру священнику Івану для потреб ЗСУ. Нехай прийде мир і спокій у наші домівки!
![](/sites/default/files/styles/270x255/public/2023-10/%D0%B7%D0%BE%D0%B1%D1%80%D0%B0%D0%B6%D0%B5%D0%BD%D0%BD%D1%8F_viber_2023-10-20_11-31-52-633.jpg?itok=KOf_HXO6)
![](/sites/default/files/styles/270x255/public/2023-10/%D0%B7%D0%BE%D0%B1%D1%80%D0%B0%D0%B6%D0%B5%D0%BD%D0%BD%D1%8F_viber_2023-10-20_11-31-54-366.jpg?itok=iGKzo92h)
![](/sites/default/files/styles/270x255/public/2023-10/%D0%B7%D0%BE%D0%B1%D1%80%D0%B0%D0%B6%D0%B5%D0%BD%D0%BD%D1%8F_viber_2023-10-20_11-57-30-404.jpg?itok=ORvGxjLI)
![](/sites/default/files/styles/270x255/public/2023-10/%D0%B7%D0%BE%D0%B1%D1%80%D0%B0%D0%B6%D0%B5%D0%BD%D0%BD%D1%8F_viber_2023-10-20_11-57-36-112_0.jpg?itok=81j1Fktv)
![](/sites/default/files/styles/270x255/public/2023-10/%D0%B7%D0%BE%D0%B1%D1%80%D0%B0%D0%B6%D0%B5%D0%BD%D0%BD%D1%8F_viber_2023-10-20_11-57-42-848.jpg?itok=Zr3OzmT6)
![](/sites/default/files/styles/270x255/public/2023-10/%D0%B7%D0%BE%D0%B1%D1%80%D0%B0%D0%B6%D0%B5%D0%BD%D0%BD%D1%8F_viber_2023-10-20_11-57-47-265.jpg?itok=tx2awXAq)
![](/sites/default/files/styles/270x255/public/2023-10/%D0%B7%D0%BE%D0%B1%D1%80%D0%B0%D0%B6%D0%B5%D0%BD%D0%BD%D1%8F_viber_2023-10-20_11-57-49-484.jpg?itok=3aEYN4lq)
![](/sites/default/files/styles/270x255/public/2023-10/%D0%B7%D0%BE%D0%B1%D1%80%D0%B0%D0%B6%D0%B5%D0%BD%D0%BD%D1%8F_viber_2023-10-20_11-57-51-723.jpg?itok=WKSaJD2T)
![](/sites/default/files/styles/270x255/public/2023-10/%D0%B7%D0%BE%D0%B1%D1%80%D0%B0%D0%B6%D0%B5%D0%BD%D0%BD%D1%8F_viber_2023-10-20_12-03-57-829.jpg?itok=qNUJ6IXK)
![](/sites/default/files/styles/270x255/public/2019-04/222.jpg?itok=Th6T3KSF)
![](/sites/default/files/styles/270x255/public/2024-06/1.jpg?itok=vj4Vxgsp)