вул. Соборна 65, с. Комаргород,

Тульчинський р-н.,

Вінницька обл., 24225

e-mail: komargorodpal@gmail.com

«Гарбузовий маєток 2022-2023»

«Гарбузовий маєток 2022-2023»

Творчий колектив методичної комісії з професії «Кухар. Кондитер» Комаргородського вищого професійного училища у складі - викладача Тетяни Гайдей, майстрів виробничого навчання - Олени Збрищак, Зої Босовської, Валентини Поцелуйко, Руслани Ткач та здобувача освіти 303 групи - Михайла Бондара взяли участь у online кулінарному конкурсі рецептів «Гарбузовий маєток 2022-2023».

Здобувач освіти училища Михайло Бондар за спеціальністю “Кухар. Кондитер” – учасник кулінарного конкурсу “Гарбузовий маєток 2022”. Ним було розроблено технологічні картки на страви з гарбуза та ґрунтовно описано технологію приготування обраних страв, підібрано індивідуальну автентичну історію походження приготовлених страв.

По завершенні Всеукраїнського кулінарного марафону «Гарбузовий Маєток» – для рестораторів, готельєрів, митців кулінарного мистецтва, ми мали можливість ознайомитися із великим асортиментом незвичайних страв з гарбуза.

🥈 За результатами конкурсу «Гарбузовий маєток 2022-2023» - здобувач освіти Михайло Бондар зайняв ІІ призове місце у номінації «Салати і закуски», продемонструвавши свої професійні навички та творчість.

Михайло Бондар разом з учасниками із усієї України донесли жителям нашої держави та Європи, що гарбуз – гастрономічна зброя України!

Інші новини

30.06.2023
Урочиста та зворушлива мить - ювілейний 50 випуск кваліфікованих робітників.
Урочиста та зворушлива мить - ювілейний 50 випуск кваліфікованих робітників.  Цього року дипломи отримали 90 випускників. 7 випускників отримали дипломи з відзнакою. Випускники…
13.04.2019
Участь у міжнародній виставці  «Сучасні заклади освіти - 2019»
Бронзова медаль у номінації «Упровадження інноваційних освітніх і виробничих технологій – ефективний засіб підвищення якості підготовки кваліфікованих кадрів»