![-](/sites/default/files/styles/570x403/public/2023-09/%D0%B7%D0%B0%D0%B2%D0%B0%D0%BD%D1%82%D0%B0%D0%B6%D0%B5%D0%BD%D0%BD%D1%8F%20%281%29.png?itok=Yc2f_Tr9)
«Хай небо буде мирним, а Україна чистою»
До всесвітнього дня прибирання в Україні 16.09.23 р., який цього року проходить під гаслом «Хай небо буде мирним, а Україна чистою» долучились також і працівники та здобувачі освіти Комаргородського ВПУ. Було проведено ряд заходів із прибирання та впорядкування території навчального закладу.
![](/sites/default/files/styles/270x255/public/2023-09/1.jpg?itok=h2MH5LQY)
![](/sites/default/files/styles/270x255/public/2023-09/3.jpg?itok=v8KtwMgF)
![](/sites/default/files/styles/270x255/public/2023-09/4.jpg?itok=SBqBsF2Y)
![](/sites/default/files/styles/270x255/public/2023-09/77.jpeg?itok=LtVs8K8G)
![](/sites/default/files/styles/270x255/public/2023-09/2.jpg?itok=dya2AUF4)
![](/sites/default/files/styles/270x255/public/2024-03/9.jpg?itok=XRwt6Wnj)
З нагоди відзначення 210-річчя від дня народження Великого Кобзаря
8 березня відбувся захід в бібліотеці училища "Поетична вітальня " до 210 річниці народження Т.Г.Шевченка, українського поета, художника. Виставка "Живеш, Тарасе, поміж…
![](/sites/default/files/styles/270x255/public/2023-12/%D0%B7%20%D0%BD%D0%BE%D0%B2%D0%B8%D0%BC%20%D1%80%D0%BE%D0%BA%D0%BE%D0%BC.png?itok=HAWUBZgN)
З прийдешнім Новим 2024 роком!
Щиро вітаємо з Новим роком та бажаємою всіх земних благ. Нехай же 2024-й рік подарує найголовніше — перемогу та мир. А ще — просте людське щастя та надію на світле майбутнє.…