Міжнародний день визволення в’язнів нацистських концтаборів

Міжнародний день визволення в’язнів нацистських концтаборів

Щорічно 11 квітня, згідно з рішенням Генеральної Асамблеї ООН, у світі відзначається Міжнародний день визволення в’язнів нацистських концтаборів. Цю дату було встановлено на честь події 11 квітня 1945 року, коли в’язні концтабору Бухенвальд почали інтернаціональне повстання проти гітлерівців.

Цього дня весь світ віддає данину скорботної пам’яті жертвам нацизму, які загинули у концтаборах, і Україна разом з усім світом вклоняється людям, які пройшли крізь жахіття нацистських катівень.

В бібліотеці Комаргородського ВПУ організовано тематичну виставку для ознайомлення здобувачів освіти з подіями далекого трагічного минулого.

Уклонімося мужності та світлій пам’яті людей, чиї життя несправедливо обірвалися за колючим дротом концтаборів. Наш праведний обов’язок – пам’ятати про борців за мир і кращу долю для свого народу.

Інші новини

 21 лютого в Україні відзначають Міжнародний день рідної мови
Мова - духовний скарб нації. Це не  просто засіб людського спілкування, це те, що живе в наших  серцях. Змалечку, виховуючи в  собі справжню людину, кожен із нас…
22 січня — День Соборності України.
22 січня, український народ відзначає величну дату своєї багатовікової історії — День Соборності України. Історичні події 22 січня 1919 року стали підґрунтям для відродження…