вул. Соборна 65, с. Комаргород,

Тульчинський р-н.,

Вінницька обл., 24225

e-mail: komargorodpal@gmail.com

"Вже недалечко червоне яєчко!!!"

"Вже недалечко червоне яєчко!!!"

Великдень — це особливе свято для кожного із нас!

Це одне з найбільших весняних свят і чекають його усі з надією на щось нове та світле.

Символом Великодня, початком усього живого у свято Воскресіння Христового, стало яйце.

Напередодні Великодня майже у кожному домі відбувається справжнє таїнство - розпис чудо-яйця – писанки. У наших предків яйце було символом весняного відродження природи, зародження життя, продовження роду.

В бібліотеці Комаргородського вищого професійного училища для здобувачів освіти було проведено захід на тему: «Вже недалечко червоне яєчко», з метою поглибити знання про свято «Великдень», ознайомити із народними звичаями, ознайомити із технікою розписування писанок за допомогою воску та барвників.

Здобувачі освіти із захопленням навчалися розфарбовувати писанки, творили самі, спостерігали за іншими. Їх перші творіння були надзвичайні.

Інші новини

08.05.2019
ІІ ЕТАП (ОБЛАСНИЙ) ВСЕУКРАЇНСЬКОГО КОНКУРСУ ФАХОВОЇ МАЙСТЕРНОСТІ ЗА ПРОФЕСІЄЮ "ТРАКТОРИСТ-МАШИНІСТ СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКОГО ВИРОБНИЦТВА"
17 квітня, на базі багатопрофільного начально-практичного центру аграрної освіти Комаргородського вищого професійного училища відбувся ІІ етап (обласний) Всеукраїнського конкурсу…
21.02.2023
Міжнародний день рідної мови!
Щороку 21 лютого увесь світ відзначає Міжнародний день рідної мови. Це свято відзначає і наша держава. До відзначення Міжнародного дня рідної мови долучився наш освітній заклад -…