вул. Соборна 65, с. Комаргород,

Тульчинський р-н.,

Вінницька обл., 24225

e-mail: komargorodpal@gmail.com

1 2 

КОВАЛЬЧУК МИХАЙЛО ІВАНОВИЧ

КОВАЛЬЧУК МИХАЙЛО ІВАНОВИЧ, народився с. Савчино, Крижопільський район, Вінницька область. Освіта: вища, закінчив у 1984 р. Одеський сільськогосподарський інститут за спеціальністю «Агрономія»,  кваліфікація – вчений агроном; У 1988 р. закінчив педагогічний факультет Українського ордена Трудового Червоного Прапора сільськогосподарської академії, за спеціальністю викладача середніх спеціальних учбових закладів, ССПТУ і шкіл з агрономічних предметів. Спеціальність: Вчений агроном, викладач середніх спеціальних учбових закладів, ССПТУ і шкіл з агрономічних предметів

Працює в навчальному закладі з вересня 1978 року на посаді майстра виробничого навчання Комаргородського ССПТУ №9,

З 1980-1981 р. агрономом в «Агрохімоб'єднання» Крижопільської райсільхозхімія.

З 1981-1982 р.  майстер виробничого навчання Комаргородського ССПТУ №9.

З 1982-1983 р. керуючий навчальним господарством Комаргородського ССПТУ №9.

З 1983-1986 р. майстер виробничого навчання Комаргородського СПТУ №39.

З 1986-1995 р. заступник директора по НВЧ  ПТУ №39 с. Комаргород.

З 1995-1998 р. Викладач спецдисциплін ПТУ №39 с. Комаргород.

З 1998-2001 р. заступник директора з НВР ПТУ №39 с. Комаргород.

На посаді директора з травня 2001 року по даний час.

п

Загальний педагогічний стаж – 42 років.  

Директор здійснює керівництво діяльності навчального закладу у відповідності до законів та нормативно-правових актів України.

Координує роботу заступників, діяльності батьківського комітету, надає допомогу органам учнівського самоврядування. Очолює педагогічну раду, щорічно звітує на загальних зборах трудового колективу з питань статутної діяльності, виконання державного замовлення.

Організовує діяльність колективу щодо забезпечення якості професійної підготовки, виконання навчальних планів і навчальних програм, виконання планів виробничої і   господарської діяльності, вдосконалення методичного забезпечення навчального процесу, сприяє організації та проведенню методичної роботи.  

Вчасно розглядає заяви, скарги, забезпечує дотримання прав та гарантій учнів та працівників навчального закладу, фінансової і трудової дисципліни.

Досконало володіє стратегією організації навчально-виховного процесу в училищі. При організації та плануванні навчально-виховного процесу враховує актуальні завдання розвитку системи професійної (професійно-технічної) освіти та вимоги державних  освітніх стандартів, сприяє реалізації науково-методичної теми, над якою працює педагогічний колектив училища.

Вносить вагомий внесок у розвиток професійної (професійно-технічної) освіти області, приймає активну участь у впровадженні інноваційних технологій, сучасних методів навчання та виховання, у створенні належних умов для організації навчально-виховного процесу, за що нагороджений грамотою Департаменту освіти і науки Вінницької обласної державної адміністрації з нагоди відкриття багатопрофільного навчально-практичного центру аграрної освіти.

Наполегливо працює над зміцненням матеріальної бази навчального закладу та поліпшенням житлово-побутових умов проживання учнів, про що говорить реконструкція діючого гуртожитку, будівництво нового гуртожитку та поліпшення благоустрою території училища. 

Систематично представляє матеріали на Міжнародних виставках-презентаціях, за що неодноразово нагороджений дипломами Міністерства освіти і науки України та Академії педагогічних наук України «За вагомий внесок у модернізацію національної системи освіти», «За активне упровадження у навчальний процес інновацій».

Ковальчук М.І. бере активну участь у роботі обласної методичної секції директорів ПТЗН. Так, у жовтні 2012 р. на базі Комаргородського вищого професійного училища проведено обласну методичну секцію директорів ПТЗН на тему: «Шляхи поліпшення матеріально-технічної бази та інформаційного забезпечення навчально-виробничого процесу», де ним особисто було презентовано навчальний заклад.

Директор училища організовує тісну співпрацю з інвесторами та роботодавцями, що надає можливість оновлювати навчально-матеріальну базу навчального закладу щодо підготовки кваліфікованих робітників сільськогосподарського профілю. В 2106 році на базі навчального закладу був проведений обласний семінар аграріїв області.

Забезпечує дотримання  вимог охорони праці та пожежної безпеки згідно з чинним законодавством.Завдяки наполегливій праці директора в жовтні 2018 року відкрито багатопрофільний навчально-практичний центр аграрної освіти, придбано нову сільськогосподарську техніку та інвентар до неї. Має високий рейтинг серед учнів та викладачів, користується авторитетом серед колег.

 

Михайло Іванович творчо застосовує в роботі свої знання та навички, вміє оперативно розв’язувати поставлені завдання. Постійно підвищує свій фаховий рівень.

Досконало володіє державною мовою, використовує комп’ютерну техніку та інформаційні технології в управлінській діяльності.

За успіхи в роботі нагороджений у серпні 2009 року та лютому 2012 року Почесними грамотами управління освіти і науки Вінницької облдержадміністрації, у жовтні 2013 року.

Почесною грамотою Вінницької обласної державної адміністрації та обласної Ради, у жовтні 2018 року Почесною грамотою Департаменту освіти і науки Вінницької обласної державної   адміністрації та в 2018 році отримав Подяку Вінницького міжнародного університету розвитку  людини «Україна» за сприяння розвитку інклюзивної освіти регіону.